Zamów

O nas

Wybór mebli kuchennych jest zajęciem, które pochłania dużo czasu i energii. Jest to często wynikiem ogromnej oferty wyposażenia kuchennego, które nie do końca odpowiada gustom albo, co gorsza, warunkom lokalowym. My oferujemy Państwu meble kuchenne idealnie dostosowane do Waszych wymagań i wymiarów kuchni.

Wykonujemy kuchnie na wymiar co oznacza, że jesteśmy w stanie zrealizować szczególnie trudne zamówienia do pomieszczeń o niestandardowych wymiarach. Często także zgłaszają się do nas osoby, które mają określoną wizję swojej wymarzonej kuchni nowoczesnej bądź tradycyjnej, ale nie mogą znaleźć nigdzie odpowiednich rozwiązań i wyposażenia.

Wykonujemy meble kuchenne po ustaleniu z Klientem wszelkich szczegółów dotyczących przede wszystkim wymiarów i odpowiedniego rozmieszczenia całego umeblowania. Dzięki temu tworzymy kuchnie nowoczesne odpowiadające potrzebom współczesnego konsumenta.

Przy wstępnych konsultacjach z Klientem ustalamy również rozwiązania estetyczne dla kuchni na wymiar. Mogą Państwo wybrać dowolną kolorystykę ścian, dekoracji oraz frontów. Realizujemy kuchnie na wymiar w określonym stylu, który ustalamy wspólnie z Państwem na etapie przygotowań projektowych i wizualizacji. W ten sposób staramy się stworzyć spójną stylistycznie przestrzeń.

Kuchnie nowoczesne, które Państwu oferujemy to nie tylko współczesny design, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne, pozwalające usprawnić przygotowanie potraw. Projektowane przez nas kuchnie na wymiar to połączenie niebanalnego wzornictwa z pełną funkcjonalnością.